NOWOŚĆ SGnL

Nowoczesność, to dzięki niej świat prze do przodu, to dzięki niej mamy tyle rzeczy ułatwiających nam życie. Ale co to jest właściwie nowoczesność? 

Według Anthony'ego Giddensa, "nowoczesność" to nazwa skrótowa nowoczesnego społeczeństwa lub cywilizacji przemysłowej, gdzie świat postrzegany jest jako transformowalny przez ludzkie działania, gdzie funkcjonują skomplikowane instytucje gospodarcze, w tym produkcja przemysłowa i gospodarka rynkowa oraz gdzie istnieją instytucje polityczne, w tym państwo narodowościowe oraz demokracja masowa.

A nowoczesne urządzenia? 

Nowoczesne urządzenia to takie, które pomagają nam w codziennym życiu, ułatwiają nam nasze życie. Takie urządzenia zbierają o nas nasze informacje, przechowują je w swojej pamięci. Nowoczesne urządzenia są z nami od dawna, jednak od parunastu lat nabrały rozpędu i są coraz to nowsze, lepsze, wydajniejsze i... droższe.

A co to jest SGnL? 

SGnL to inteligenty pasek, dzięki któremu możemy wykonać połączenie poprzez umieszczenie palca na uchu. By uaktualnić SGnL, trzeba połączyć się ze swoim zegarkiem.

By zacząć używać SGnL zastąp swój zegarek zegarkiem z SGnL i... to wszystko!.
SgnL zostało stworzone przez Innomdle Lab.

Zalety używania SGnL:


    Nie wyjmujesz swojego telefonu nawet z kieszeni/torebki
    Po prostu podnosisz rękę, aby odebrać telefon i przykładasz palec do ucha
    Nie musisz używać słuchawek
    Po umieszczeniu palca przy uchu, palec transmituje dźwięk, a oprócz tego blokuje szum w tle, więc słyszysz swojego rozmówcę bardzo wyraźnie


SGnL nie jest jeszcze dostępne w Polsce, ale jest bardzo popularne w Stanach Zjednoczonych. 
Podsumowując, takie małe urządzenie, a tak ułatwia życie! Warto się zaopatrzyć w coś takiego.
 

PolskiLombard.pl - Wszelkie prawa zastrzeżone.

Polski Lombard Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Kołobrzegu, przy ul.Słowińców 7, kod pocztowy: 78-100; nr KRS 0000518728; NIP 6711816302, REGON 321575663. Kapitał zakładowy wynosi 205 000 zł wpłacony w całości. Spółka jest wpisana do Krajowego Rejestru Sądowego przez Sąd Rejonowy w Koszalinie, IX Wydział Gospodarczy. Adres korespondencyjny: Polski Lombard Sp. z o.o. ul.Słowińców 7, 78-100 Kołobrzeg.