Prasówki

Biurko regulowane do pracy na stojąco – postaw na komfort pracy!

Biurko regulowane do pracy na stojąco - postaw na komfort pracy!

Wielogodzinna praca przed komputerem czy to w domu czy w biurze nie służy naszemu kręgosłupowi – to prawda stara jak świat, z którą się nie dyskutuje. W poszukiwaniu złotego środka, który wpłynąłby na ergonomię pracy w pozycji siedzącej jest…praca na stojąco! Tak, to nie żart! Obecnie rynek meblowy został zrewolucjonizowany przez biurka regulowane do pracy na stojąco, które coraz śmielej wchodzą do naszych biur i gabinetów. Fajne biurko do codziennej pracy to nie tylko masa gadżetów i akcesoriów – aby było ergonomiczne i niwelowało bóle kręgosłupa powinno być przede wszystkim o regulowanej wysokości blatu, dostosowaną do indywidulanych potrzeb każdego pracownika. 

 

W dzisiejszych czasach nowoczesna technologia daje nam możliwości stworzenia biurka w pełni dostosowanego do naszych potrzeb i oczekiwań. Wychodząc na przeciw wymagającym oczekiwaniom względem ergonomii i funkcjonalności, producenci dają możliwość, w której każdy z nas może samodzielnie wybrać rodzaj blatu i konstrukcję stelażu (który dostępny jest aż w trzech kolorach – białym szarym i czarnym).  Wybierz stelaż, który idealnie będzie się komponował z wystrojem Twojego wnętzra. Wyłącznie od Ciebie zależy czy zdecydujesz się na blat prosty, ergonomiczny, sklejkowy, bambusowy czy dębowy. Wzbogać wnętrze o komfortowy model biurka do pracy na stojąco, umieszczając go w domowym gabinecie, biurze, sali konferencyjnej, pomieszczeniu open space lub dziecięcym pokoju. 

Biurka regulowane – dostosuj model do swoich potrzeb

W czym tkwi popularność biurek z regulacją wysokości? To oczywiste! W dobie masowej produkcji krzeseł biurowych, których wysokości nie współgra z wysokością blatu, warto sięgnąć po modele biurek regulowanych, które za pomocą silnika lub ręcznie zapewnią nam regulację wysokości na takim poziomie jaki aktualnie jest nam potrzebny do komfortowej i ergonomicznej pracy. Doskonałą opcją jest możliwość podniesienia biurka na taką wysokość, przy której będziemy mogli pracować na stojąco – w takiej sytuacji biurko siedząco-stojące wydaje się wspaniałym i komfortowym rozwiązaniem, które idealnie sprawdzi się także w pokoju dzieci – które stale rosną i od najmłodszych lat powinny dbać o prawidłową postawę podczas odrabiania lekcji i pracy przed komputerem. Biurko, które rośnie razem z dzieckiem? Dzisiaj to możliwe!

Biurka z regulowanym blatem dostępne są w wielu różnych wariantach, także kolorystycznych, co pozwala je z łatwością dopasować je do przestrzeni urządzonych w różnych stylach, zarówno klasycznych jak i nowoczesnych. W zależności od tego, na jaki model mebla się zdecydujecie, biurko podnoszone może zostać wyposażone w dodatkowe funkcje, którymi są m.in.:  system antykolizyjny, blokada rodzicielska oraz zapamiętywanie pozycji. Wiele funkcjonalnych modeli biurek z regulacją wysokości zostało wyposażonych w szuflady, które okazują się niezwykle przydatne jeśli potrzebujesz więcej miejsca do przechowywania dokumentów lub akcesoriów biurowych.

Biurko podnoszone – regulacja wysokości dla osób o różnym wzroście i nie tylko

Biurka z regulacją wysokości w dzisiejszych czasach, zwłaszcza w erze pracy zdalnej stały się produktem must have. Dlaczego? Przede wszystkim dlatego, że umożliwiają dostosowanie wysokości do indywidualnych oczekiwań i potrzeb użytkownika, korygując tym samym niewłaściwe przybieranie postawy ciała podczas pracy. Nowoczesne biurko z regulowaną wysokością może być wyposażone w solidny stelaż, elektryczną regulację wysokości, która pozwala na zmianę wysokości za pomocą jednego przycisku lub w manualną korbkę, dostosowującą wysokość biurka poprzez jej obracanie. Wśród setek modeli biurek dostępnych na polskim rynku nie sposób nie wspomnieć o prostokątnych modelach, które na dzień dzisiejszych cieszą się największym powodzeniem u użytkowników. Posiadacze niewielkich pomieszczeń biurowych decydują się na biurka narożne pozwalające im maksymalnie wykorzystać dostępną przestrzeń.

Aranżując wnętrze domowego gabinetu lub stanowiska pracy zazwyczaj stawiamy na meble, które mają za zadanie posłużyć nam przez dłuższy czas. Obszerny blat, stelaż regulowany elektrycznie i przydatne szuflady to cechy najczęściej wskazywane przez pracowników firm pracujących w różnych sektorach gospodarki. Biurka z regulowanym blatem produkowane przez renomowanych producentów wyróżniają się na tle innych nowoczesną estetyką i funkcjonalnością, dzięki czemu idealnie dopełniają pomieszczenia urządzone zarówno w klasycznym jak i nowoczesnym stylu. Jeśli szukasz komfortowych i praktycznych rozwiązań, a przy okazji chcesz podnieść wydajność pracy swoich pracowników koniecznie wybierz funkcjonalne biurka regulowane, które sprawdzą się zarówno w pracy jak i w domu. Dostosuj je do indywidulanych potrzeb!

Biurka z regulacją wysokości – idealne bez względu na to czy korzystasz z komputera czy z laptopa

W dobie pracy zdalnej, biurko do biura na stałe zagościło w naszych domowych przestrzeniach. Meble biurowe wyposażone w solidny stelaż, szeroki blat, dodatkowe miejsce do przechowywania i elektryczną regulację wysokości nie generuje problemów z samą regulacją jego wysokości, dzięki czemu nie wpływa na dodatkowe obciążenie pracownika. Interesującą opcją okazuje się regulowane biurko z pamięcią wysokości, przydatne zwłaszcza w sytuacjach kiedy z jednego biurka korzysta kilka osób. Intuicyjny panel sterowania zapamiętuje aż cztery pozycje i nawet najmłodszy użytkownik poradzi sobie z jego obsługą.

Zapewniając płynną regulację wysokości, ergonomiczne biurko daje możliwość zmiany pozycji z siedzącej na stojącą. Możliwość rozprostowania nóg i częsta zmiana pozycji podnosi wydajność pracowników, co przekłada się na ogólne korzyści dla całego przedsiębiorstwa. Regulowane biurka elektryczne pozwalają na swobodne korzystanie z blatu z każdej przybranej pozycji dla zapewnienia sobie najbardziej optymalnego komfortu pracy. Jeśli celem Twoich zakupów jest biurko z regulacją wysokości dostosowaną do indywidualnych potrzeb -możesz być pewny, że ta inwestycja podniesie wygodę użytkowania każdego pracownika.

Więcej na temat biurek regulowanych znajdziesz na: https://fly-desk.com/biurko-regulowane

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *