Prasówki

Defis, czyli popularny zespół Disco Polo

Defis, czyli popularny zespół Disco Polo

Defis to jeden z najpopularniejszych zespołów Disco Polo. Zdobył serca fanów nie tylko w Polsce, ale też za granicą. Często jest też nagradzany za swoje utwory.

Dlaczego Disco Polo wciąż jest na topie?

Disco Polo ma swoich zwolenników i dlatego aktywność artystów na scenie muzycznej nie maleje. Hity z lat 90. Śpiewane są na weselach oraz imprezach. Mają wielu fanów, o czym świadczą wyświetlania w serwisach muzycznych. Przeboje, które wykonywał Marcin Miller z zespołem Boys, jak: Jesteś szalona czy Miała matka syna, nuci cała Polska. Podobnie jak Przez twe oczy zielone, Zenona Martyniuka. Utwory są rytmiczne, przez co lubiane przez słuchaczy. Zespoły wciąż tworzą nowe przeboje, a każdy niemal teledysk jest tak nagrany, że nie można od niego oderwać wzroku. Piosenki, m.in. zespołu Defis można odtwarzać również w aplikacji.

Jakie hity ma na swoim koncie zespół Defis?

Defis to jeden z najpopularniejszych zespołów Disco Polo. Ma na swoim koncie wiele przebojów, m.in.: Tylko czas, Niespotykany Kolor, Wciąż o Tobie Mam Sny, Lek Na Życie. Liderem grupy jest Karol Zawrotniak. Formacja zaistniała na rynku muzycznym po udziale w telewizyjnym show Disco Star. Dodatkowe informacje na temat członków zespołu można znaleźć na naszej stronie online strony disco-polo.info/zespol/discopolo/defis. Wciąż jednak pojawiają się nowe informacje o grupie, więc chcąc być na bieżąco, odwiedzaj serwis.

Niespotykany kolor oczu

Wiesz doskonale, że najbardziej lubiane utwory to te, które mówią o miłości. Nie są rzadko spotkane czy nietypowe, bo muzycy Disco Polo, jak np. zespół Defis śpiewają przeważnie o uczuciach. Możesz posłuchać, że zakochane oczy, to nie tylko niebieskie, ale także brązowe, czarne, zielone. Z pewnością przekonałeś się, że cudowny uśmiech, przyspiesza oddech. Odtwarzanie takich utworów, jak Niespotykany kolor sprawia, że serce szybciej bije, robi się przyjemnie. Pragniemy miłości i dlatego utwory Defis mają wielu fanów, ponieważ zespół ujmuje ją w różnych słowach.  To właśnie świadczy o skuteczności przyciągania słuchaczy. Niespotykany kolor to hit nagrodzony w 2015 r. diamentową płytą.

Oliwkowe oczy rzadko spotykane

Niespotykany kolor oczu to oliwkowy, czyli zieleń o intrygującym odcieniu. Defis śpiewa w swojej piosence, że nie sposób oderwać wzroku od nich i chciałby je mieć, ale dziś nie może. Autor wyraża ubolewanie z tego powodu, w hicie, pt. Niespotykany kolor. Zakochał się w oliwkowych oczach nie tylko dlatego, że są rzadko spotykane. Ten kolor mają osoby mądre, bystre i szybko podejmujące decyzję. Lubią rywalizację w każdej dziedzinie życia i chcą być najlepsze. Autor utworu ceni sobie takie osoby, ale niestety nie ma do nich szczęścia.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *