Prasówki

FAQ – najczęściej zadawane pytania na temat zakładów bukmacherskich

FAQ – najczęściej zadawane pytania na temat zakładów bukmacherskich

Rozpocznij swoją przygodę z zakładami sportowymi (i nie tylko!) z bukmacherem ETOTO. Poznaj odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania i istotne fakty o ofercie firmy. Na jakiej zasadzie działają zakłady live, jakie bonusy oferuje ETOTO i jak korzystać z usług bukmachera?

Jak działają zakłady bukmacherskie na żywo?

Bukmacher ETOTO przygotował wyjątkową ofertę dla swoich klientów. Możliwe jest nie tylko obstawianie wyników zdarzeń sportowych dostępnych w najbliższych dniach, lecz także tych, które trwają obecnie. To popularna opcja, która pozwala uzyskać wyższe kursy, a także znacznie zwiększyć emocje podczas oglądania rozgrywek. Jak to działa? To bardzo proste – wystarczy wejść w odpowiednią zakładkę na stronie, aby znaleźć trwające mecze czy pojedynki. Następnie należy odnaleźć interesujące nas wydarzenie. Reszta przebiega praktycznie tak samo, jak w przypadku zwykłych zakładów przed wydarzeniem.

Zakłady live są popularne w każdej dyscyplinie. Jednym z przykładów jest piłka nożna – można obstawiać nie tylko wynik meczu czy liczbę bramek, lecz także m.in. gole konkretnych zawodników, liczbę rzutów karnych lub żółtych i czerwonych kartek. Zakłady bukmacherskie ETOTO na żywo to niezrównana dawka emocji, a zarazem świetny sposób, by sprawdzić swoją znajomość danego sportu.

Czy ETOTO ma aplikację na urządzenia mobilne?

Oferowane przez ETOTO zakłady bukmacherskie można obstawiać także na urządzeniach mobilnych. W tym celu wystarczy zainstalować aplikację – jest ona całkowicie bezpłatna i można ją pobrać zarówno na smartfony z systemem Android, jak i iOS. Za jej pośrednictwem dostępne są zakłady tradycyjne i na żywo. To dobry sposób, by zawsze mieć dostęp do swojego konta ETOTO. Obstawianie w ten sposób zajmuje zaledwie kilka sekund – warto zwrócić na to uwagę zwłaszcza w kontekście zakładów live. Bez względu na to, czy oglądamy sportowe rozgrywki w domu, czy nawet na stadionie, można bez problemu zawrzeć zakład na określone zdarzenie.

Czy w ETOTO jest bonus powitalny?

Na stronie bukmachera ETOTO można znaleźć nie tylko same zakłady, lecz także liczne ciekawe promocje dla nowych i obecnych użytkowników. W przypadku tej pierwszej grupy warto szczególnie zwrócić uwagę na bonusy powitalne. Aby otrzymać dodatkowe środki na start, wystarczy zarejestrować się na stronie. W tym celu potrzebne będzie wprowadzenie imienia, nazwiska i numeru PESEL, a także potwierdzenie tożsamości poprzez konto bankowe lub przesłanie dokumentów. Co istotne, rejestracja jest dostępna jedynie dla użytkowników powyżej 18. roku życia.

Po rejestracji kod bonusowy będzie dostępny na mailu. Pozwala on na użycie tzw. freebetu, bonusu bez obrotu oraz potrojenia depozytu początkowego. Jest on dostępny już od pierwszego zakładu – niezależnie od tego, czy zawieramy go na stronie ETOTO, czy w aplikacji mobilnej.

Jakie promocje oferuje ETOTO?

ETOTO zapewnia również wiele innych ofert poza samym bonusem na start. Aktualnie dostępne opcje można sprawdzić w karcie „promocje” na stronie bukmachera. Wszystkie z nich są opisane konkretnymi warunkami, z którymi warto się zapoznać. Firma oferuje np. potrojenie wpłaty, darmowe 20 zł czy darmowe konto VIP. Wymagania poszczególnych promocji mogą dotyczyć m.in. obstawienia konkretnej kwoty czy obrotu środkami określoną liczbę razy.

Czy ETOTO to polska firma?

ETOTO to polska firma, która działa na rynku już od 2011 roku. Co istotne, bukmacher ma siedzibę w Polsce i dysponuje licencją Ministra Finansów. Dzięki temu zakłady mogą być przyjmowane w pełni legalnie i zgodnie z polskim prawem, co sprawia, że użytkownicy ETOTO mogą grać bez obaw.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *