Baza wiedzy

gdzie obejrzeć lombard życie pod zastaw sezon 10

Wybrany temat: gdzie obejrzeć lombard życie pod zastaw sezon 10

Jeśli jesteś fanem programów typu „Lombard życie pod zastaw”, na pewno czekasz na premierę dziesiątego sezonu. Jednakże, wiele osób zadaje sobie pytanie, gdzie będzie można obejrzeć nowe odcinki.

Najpierw warto dodać, że sezon 10 „Lombardu życie pod zastaw” zadebiutuje na antenie TVN. Pierwszy odcinek został zaplanowany na 10 września o godzinie 21:30.

Jeśli jednak nie masz możliwości oglądnięcia programu w TVN, istnieją inne opcje. Jedną z nich jest platforma VOD TVN Player, która udostępnia odcinki po ich emisji w telewizji. Warto jednak pamiętać, że aby mieć dostęp do pełnej biblioteki programów, należy wykupić abonament.

Kolejną opcją jest serwis Player.pl, który także umożliwia oglądanie nowych odcinków „Lombardu życie pod zastaw” już po ich premiery. W przypadku tego serwisu, także istnieje możliwość wykupienia abonamentu, który umożliwi dostęp do pełnej biblioteki filmów i seriali.

Niektóre z platform streamingowych, takie jak Netflix czy Amazon Prime Video, także posiadają w swojej ofercie starsze sezony „Lombardu życie pod zastaw”, jednakże nie ma jeszcze informacji, czy nowy sezon pojawi się na tych platformach.

Podsumowując, nowy sezon „Lombardu życie pod zastaw” będzie można oglądać na antenie TVN oraz na platformach VOD TVN Player i Player.pl. W przypadku pozostałych serwisów streamingowych, wciąż nie ma potwierdzonej informacji o emisji nowych odcinków.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *