Prasówki

Jesteś profesjonalną wizażystką/wizażystą?

Jesteś profesjonalną wizażystką/wizażystą?

Jesteś profesjonalną wizażystką/wizażystą? A może po prostu cenisz sobie wysoką jakość? Kryolan jest jednym z najbardziej cenionych przez wizażystów, ale i fanów makijażu producentów kosmetyków na świecie. Przedsiębiorstwo prężnie działa już od kilkudziesięciu lat, rozwijając się i docierając do kilkudziesięciu państw na całym świecie. Co jeszcze warto wiedzieć na temat marki Kryolan?

1. Kryolan – jakość ceniona przez profesjonalistów

2. Co warto wiedzieć na temat mark Kryolan?

3. Specjalistyczne serie Kryolan

Chociaż we współczesnym świecie półki w drogeriach i marketach półki wprost uginają się od kosmetycznych nowości, klientów nie da się oszukać. Przetrwa tylko to, co jest dobre i wartościowe. Właśnie dlatego warto przyjrzeć się marce takiej jak Kryolan, bazującej na wieloletnim doświadczeniu i imponującej wiedzy ekspertów.

1. Kryolan – jakość ceniona przez profesjonalistów

Kryolan to znany na całym świecie producent profesjonalnych akcesoriów i kosmetyków charakteryzatorskich, kolorowych oraz pielęgnacyjnych. Firma została założona w 1945 roku przez Arnolda Langera, tak więc swoje pierwsze kroki na rynku stawiała w wyjątkowo trudnych warunkach, w powojennej rzeczywistości. Mimo to nie tylko przetrwała, ale i rozwijała się, by dostarczać klientom satysfakcjonujące ich produkty.

Po dziś dzień Kryolan gwarantuje wysoką jakość oraz trwałość swoich produktów. Co istotne, produkty marki wykorzystywane są w teatrach, filmach i telewizji na całym świecie. Często patrzymy na gwiazdy ekranu i zastanawiamy się, jak to możliwe, że mają tak nieskazitelną cerę lub perfekcyjny makijaż. Cóż – oprócz umiejętności wizażystów, którzy pracują przy różnego rodzaju produkcjach, liczy się także to, z jakich produktów korzystają. Pamiętajmy, że profesjonalny makijaż musi przetrwać wiele godzin.

2. Co warto wiedzieć na temat mark Kryolan?

Podkreślając, że Kryolan gwarantuje wysoką jakość i trwałość swoich produktów, nie sposób nie wspomnieć o innej kwestii, która sprawia, że profesjonaliści decydują się właśnie na tę markę.

Kryolan oferuje różnorodne akcesoria i kosmetyki. Ale najlepiej będzie, jeśli przemówią liczby. A te są naprawdę imponujące…

Kryolan posiada bazę 16 tys. kosmetyków do makijażu w ponad 750 odcieniach. Ta różnorodność sprawia, że nawet najbardziej wymagający klienci znajdą w ofercie produkty do makijażu i akcesoria kosmetyczne odpowiednie dla siebie.

Na szczególną uwagę z pewnością zasługują profesjonalne podkłady, które doskonale sprawdzają się w pracy wizażystów. Mogą być stosowane przez każdego, bez względu na typ skóry. Co szczególnie cenne, nie tylko na sesjach zdjęciowych, ale i w codziennym życiu – podkłady Kryolan, posiadają właściwości matujące, a przy tym pozwalają uniknąć efektu maski.  Znajdziesz je np. tutaj: https://www.ladymakeup.pl/sklep/kryolan.html.

3. Specjalistyczne serie Kryolan

Marka Kryolan w swojej ofercie posiada również kilka specjalistycznych serii. Pierwsza z nich to Seria Dermacolor. Są to kosmetyki odporne na wodę i ścieranie. Dodatkowo pokrywają wady i niedoskonałości skóry. Podkłady z tej serii są cenione nie tylko przez profesjonalistów, ale i fanki makijażu, walczące z niedoskonałościami.

Z kolei Seria Kryolan Privete Care Cosmetic obejmuje kremy, balsamy pielęgnacyjne i tonik, a Seria Beauty to kosmetyki przeznaczone do stosowania na co dzień. Można tu wymienić np. kredki do oczu i cienie, konturówki do ust, ale również róże, pudry oraz pozostałe akcesoria kosmetyczne.

Podsumowując, jeśli szukasz marki kosmetyków, która oferuje wysoką jakość i szeroki wybór, Kryolan to wybór dla Ciebie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *