Prasówki

Kurtka koszulowa – dlaczego warto ją mieć w swojej szafie?

Kurtka koszulowa - dlaczego warto ją mieć w swojej szafie?

To lato nie należy do najcieplejszych, wielkimi krokami zbliża się również jesień, która jeszcze bardziej obiecuje obniżenie temperatur. W takich przypadkach rozwiązaniem może okazać się oryginalna kurtka koszulowa. Jeżeli chcesz zachować ciepło, czuć się wygodnie i do tego mieć pewność, że wyglądasz modnie to zarówno długie, jak i krótkie kurtki koszulowe są doskonałym rozwiązaniem dla ciebie! Jak jednak wybrać odpowiedni model dla siebie? I gdzie można je znaleźć?

1. Kurtka koszulowa damska – wielki powrót mody z lat ’90?

2. Jak dobrać odpowiednią kurtkę koszulową dla siebie?

3. Na co zwrócić uwagę przy wyborze kurtki koszulowej?

4. Kurtki koszulowe damskie – nowe czy używane, co lepsze dla środowiska?

5. Gdzie znaleźć damskie kurtki koszulowe – gdzie ich szukać?

Kurtka koszulowa damska – wielki powrót mody z lat ’90?

Koszule wierzchnie damskie to trend, który świętuje wielki powrót – szczególną popularnością cieszyły się one wcześniej w latach 90-tych a także wczesnych 2000-cznych. Jeżeli uwielbiasz tamte trendy i zależy ci na tym aby obecnie prezentować się modnie (i jednocześnie zachować wygodę stroju) to koszulowa kurtka jest jednym z tych produktów, które warto mieć w swojej szafie. Koszulowe kurtki mają też jeszcze jedną zaletę – świetnie prezentują się w zestawieniu z wieloma innymi trendami, zarówno tymi letnimi, jak i jesiennymi, dzięki czemu można stworzyć przy ich pomocy sporo ciekawych outfitów.

Jak dobrać odpowiednią kurtkę koszulową dla siebie?

Jeżeli zależy ci na tym, aby dobrze wyglądać i się czuć, to musisz zastanowić się, jaki jest twój styl – jaka „aestetic” do ciebie najbardziej przemawia? Czy interesujesz się dark academią? A może zależy ci na bardziej swobodnym stylu? Dobierz sobie koszulę w taki sposób aby kolorystycznie i wzorniczo pasowała do tego, co już masz – wtedy znacznie łatwiej będzie ci ją stylizować i będziesz w stanie zakładać ją częściej i na większą ilość okazji.

Na co zwrócić uwagę przy wyborze kurtki koszulowej?

Jeżeli chcesz się dobrze czuć w kurtce koszulowej niezależnie od pogody i temperatury panującej na zewnątrz, to musisz zwrócić uwagę na to z jakich materiałów jest wykonana. Im więcej jest materiałów naturalnego pochodzenia (bawełna, len, jedwab) tym lepiej przepuszczać powietrze będzie koszula – oznacza to, że w gorące dni nie będziesz się mocno pocić a w chłodniejsze dni będzie ci ciepło. Oczywiście warto też zwrócić uwagę na kolor czy wzór na koszuli, aby pasowała do tych ubrań, które są już w twoim posiadaniu.

Kurtki koszulowe damskie – nowe czy używane, co lepsze dla środowiska?

Jeżeli zastanawiasz się, która opcja będzie lepsza dla środowiska – nowa czy używana kurtka koszulowa, to zastanów się najpierw, którą z nich będziesz częściej i chętniej nosić? Pamiętaj, że ubrania są po to aby ich używać, jeżeli więc twój wzrok przykuła kurtka koszulowa ze sklepu i wiesz, że znajdziesz sposób na to aby tworzyć z jej pomocą outfity na różne okazje, to będzie ona znacznie lepszym wyborem, niż kupiona w second-handzie koszula, której z niczym nie będziesz w stanie zestawić.

Gdzie znaleźć damskie kurtki koszulowe – gdzie ich szukać?

Jeżeli niezwykle oryginalna kurtka koszulowa jest tym, co pragniesz naleźć, to warto w tym celu przeszukać chociażby stronę firmy House Brand – https://www.housebrand.com/pl/pl/kobieta/ubrania/kurtki-plaszcze/kurtki-koszulowe. Możesz mieć pewność, że decydując się na takie kurtki koszulowe, będziesz w stanie dobrze wyglądać, dobrze się czuć i będziesz mogła tworzyć super stylizacje.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *