Baza wiedzy

lombard kto spiewa

Wybrany temat: lombard kto spiewa

Lombard – kto śpiewa?

Lombard to legendarne zespół muzyczny, który powstał w 1981 roku. Grupa zdobyła popularność w latach 80. i 90. dzięki takim przebojom jak „Szklana Pogoda”, „Przeżyj to sam”, czy „Taniec pingwina”. Wokalistką Lombardu przez wiele lat była Małgorzata Ostrowska, jednak jej odejście z zespołu w 2007 roku spowodowało, że fani zaczęli zastanawiać się, kto obecnie śpiewa w Lombardzie.

Obecnie wokalistką Lombardu jest Marta Cugier, która do zespołu dołączyła w 2012 roku. To doświadczona wokalistka, która wcześniej współpracowała m.in. z zespołami TSA i SBB. W Lombardzie Marta zastąpiła Annę Wyszkoni, która była wokalistką zespołu tylko przez rok.

Marta Cugier świetnie odnajduje się w repertuarze Lombardu, a jej głos idealnie pasuje do klimatu i stylu zespołu. Wokalistka przyznaje, że Lombard to dla niej wyzwanie, ale jednocześnie ogromna przyjemność, ponieważ zawsze podziwiała piosenki zespołu.

Jeśli jesteś fanem Lombardu i chcesz posłuchać Marty Cugier na żywo, to dobrą okazją może być koncert, który zespół planuje zorganizować w ramach jubileuszowej trasy z okazji 40-lecia istnienia. Na koncercie usłyszymy zarówno największe hity zespołu, jak i nowe utwory.

Podsumowując, wokalistką Lombardu obecnie jest Marta Cugier. Jeśli chcesz posłuchać jej wspaniałego głosu na żywo, to warto wybrać się na koncert zespołu. Lombard to legenda polskiej muzyki, która wciąż zachwyca i inspiruje kolejne pokolenia słuchaczy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *