Prasówki

Lombard Życie pod zastaw!

Lombard Życie pod zastaw!

Lombard jest to instytucją, która zajmuje się udzielaniem pożyczek pod zastaw. Pożyczki są udzielane pod zastaw ruchomości oraz papierów wartościowych. W tym sklepie można sprzedać, kupić lub oddać w zastaw jakąś cenną rzecz. Oprocentowanie pożyczek jest zazwyczaj bardzo wysokie w porównaniu do oprocentowania kredytów.

 

Najlepiej opisującym serialem jaki powstał dotychczas jest „Lombard. Życie pod zastaw”, który leci na TV Puls w porach wieczorowych.

Opisuje on losy różnych osób, które zmagają się z różnymi problemami życiowymi i chcą sobie uporządkować swoje życie. Przynoszą pod zastaw różne rzeczy lub po prostu je sprzedają.

Ten serial pokazuje jak ciekawy i interesujący, ale także niebezpieczny może być ten zawód. Do lombardu równie chętnie zaglądają zwariowani poszukiwacze okazji, złodzieje czy nawet policjanci. Każdy odcinek to nowa, coraz ciekawsza historia. Serial ten jest z dużą dawką humoru, ale także okazją do wzruszeń i refleksji.

Bohaterami serialu są: właściciel Kazimierz Barski, jego rodzina (Adek, Marta, żona Kazimierza), pracownicy (Andżelika, Mariusz, Lolek) oraz klienci (m.in. stały klient lombardu – Ziutek), którzy pojawiają się w lombardzie z powodu różnych życiowych zawirowań. Są to zarówno osoby starsze, potrzebujące środków do życia, jak i młode, które zastawiają na kilka dni laptop czy telefon, w celu uzyskania szybkiego dostępu do gotówki.

Jeżeli interesują was takie tematyki zapraszamy do oglądania „Lombard. Życie pod zastaw”.

Zapewniamy, że zainteresuje was oraz zaciekawi jego tematyka oraz gra aktorów.

Największy i najbardziej uczęszczany lombard w Polsce:

LOMBARD – jest to największa sieć niezależnych lombardów w Polsce! Znajdują się w 713 miastach w całym naszym kraju. W branży usług finansowych działają już od 1994 roku! Ich oferta to pożyczki pod zastaw oferowane osobom prowadzącym działalność gospodarczą i firmom. Klientowi detalicznemu oferują możliwość pozyskania gotówki poprzez skup przedmiotów należących do niego. Są największą siecią tego typu placówek w Polsce i jedną z największych w Europie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *