Prasówki

Niesamowite narzędzie dla właścicieli lombardów i to za darmo!

Niesamowite narzędzie dla właścicieli lombardów i to za darmo!

To genialna w swej prostocie, ale jakże potrzebna na rynku, rewolucyjna i co nie bez znaczenia-jest zupełnie bezpłatna. Mimo, iż aplikacja jest świeżynką na rynku i spółka Polski Lombard nie promowała jej zbytnio, to już zyskała pozytywne recenzje. I to te najważniejsze recenzje, bo od użytkowników, do których jest dedykowane to mobilne narzędzie. A oto niektóre z nich:

 

Aplikacja jest świetna, takiej brakuje na polskim rynku smart. Gratulacje, działa płynnie i szybko. Mało baterii zjada. Jestem zadowolona i będę polecać każdemu, kto tylko jej potrzebuje. -tak napisała Isabella Swan (pisownia oryginalna.

 

Inny użytkownik z kolei zwrócił uwagę na kolejny aspekt pragmatyzmu takiej aplikacji:

Pan Sławek Chlebowski napisał, że:

Fantastyczna sprawa Koniec z przeglądaniem godzinami olx czy allegro żeby sprawdzić wartość przedmiotu. I sprzedać można im od ręki towar. (pisownia oryginalna)

Trudno się nie zgodzić z tymi opiniami, bo faktycznie aplikacja odpowiada na potrzeby rynku lombardowego. Jest prosta i to wielka zaleta. Nie można też przejść obojętnie nad jej funkcjonalnością i działaniem-szybkim i w miarę płynnym. Na uwagę zasługuje także fakt wspomniany przez użytkownika-recenzenta, że aplikacja ta to realna konkurencja dla znanych portali ogłoszeniowych, czy aukcyjnych. Kto wie, czy darmowe narzędzie nie będzie hitem, który zapoczątkuje lawinę zmian w aplikacyjnym niebycie, który do tej pory był zauważalny właśnie w branży lombardowej. Ta niezagospodarowana przestrzeń w końcu doczekała się narzędzia na miarę naszych czasów, zdecydowanie czasów aplikacji mobilnych.

Producentem tej innowacyjnej aplikacji jest kołobrzeska spółka Polski Lombard, która od lat zajmuje się tą branżą i to nie tylko na rynku kołobrzeskim, ale i ogólnopolskim. Ta aplikacja to odzew na potrzeby rynku, ale nie tylko. To także ukłon w stronę tzw. „zwykłych zjadaczy chleba”, którzy przecież w milionach wystawiają ogłoszenia dotyczące sprzedaży jakiegoś przedmiotu. To w ogóle udana próba zapełnienia pustki aplikacyjnej w branży lombardowej. To też na pewno historyczna chwila, która może przyczynić się do znacznego ożywienia i walki konkurencyjnej między liczącymi się właścicielami lombardów.

Siłą aplikacji jest jej prostota i praktycyzm. Wystarczy chwila, by podać opis przedmiotu, jego parametry, zdjęcie i kilka niezbędnych swoich danych kontaktowych i można wysłać zapytanie o wycenę danego przedmiotu. W niedługim czasie możemy spodziewać się fachowej odpowiedzi, którą prześle nam pracownik Polskiego Lombardu, a więc nie system, ale człowiek, który o lombardach i wycenianiu wie wszystko.

Darmową aplikację mobilną na smartfony produkcji Polskiego Lombardu można znaleźć pod poniższym linkiem:  

 

Mamy nadzieję, że ta aplikacja przyda się każdemu, kto ma wartościowe przedmioty. Warto sprawdzić, jak działa ta apka. Nic nas to nie kosztuje, a możemy zyskać całkiem przydatne w życiu narzędzie. Już nie będziemy musieli pisać ogłoszeń i próbować często bezskutecznie sprzedać jakąś rzecz. Teraz to nie tylko dziecinnie proste, ale i profesjonalne, a także totalnie za free. Czego chcieć więcej?

One thought on “Niesamowite narzędzie dla właścicieli lombardów i to za darmo!

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *