Baza wiedzy

philip lombard kto grał

Wybrany temat: philip lombard kto grał

Philip Lombard to jedna z postaci z popularnej powieści Agathy Christie „10 małych murzynek”. Wiele osób zastanawia się, kim jest ten tajemniczy mężczyzna i kto go wcielił na ekranie.

Philip Lombard został zagrany przez brytyjskiego aktora Aidana Turnera w brytyjskiej adaptacji filmowej z 2015 roku. Turner znany jest między innymi z roli Johna Mitchella w serialu „Poldark” oraz Kili’ego w trylogii „Hobbit”.

Jeśli chcielibyśmy przybliżyć postać Philipa Lombarda, warto zwrócić uwagę na jego rysunek psychologiczny. Lombard to doświadczony żołnierz, który został wynajęty przez tajemniczego pracodawcę, by pomóc w realizacji morderstwa. Mężczyzna jest zimny, cyniczny i bezwzględny, co sprawia, że nie jest łatwo go przekonać do zmiany zdania.

Jednak wraz z rozwijającą się akcją powieści, poznajemy coraz więcej szczegółów z życia Lombarda, które pozwalają nam zrozumieć tło jego postępowania. Okazuje się, że mężczyzna jest szalenie sprytny i potrafi dobrze ocenić sytuację. Dodatkowo, kiedy poznaje Vera Claythorne, z którą zaczyna mieć romans, zaczyna się zmieniać, co jest widoczne w jego zachowaniu.

Podsumowując, postać Philipa Lombarda to prawdziwe wyzwanie dla aktora. Aidan Turner świetnie poradził sobie z tą rolą, ukazując złożoność postaci i jej ewolucję. Dla fanów powieści i kina kryminalnego z pewnością warto zobaczyć tę adaptację „10 małych murzynek” i przyjrzeć się postaci Philipa Lombarda.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *