Prasówki

Piękni i Młodzi – fenomen najpopularniejszego zespołu Disco-Polo

Piękni i Młodzi – fenomen najpopularniejszego zespołu Disco-Polo

Zespół Piękni i Młodzi opisywany jest jako jeden z najważniejszych przedstawicieli nurtu Disco-Polo. Trudno się z tym nie zgodzić, patrząc na osiągnięcia artystów na scenie muzycznej oraz ich popularność – nawet wśród osób, które mają styczność z tym wyjątkowym gatunkiem jedynie na zabawach. A to nie koniec, wszystko wskazuje, że band nie spocznie na laurach i dalej podąży raz wytyczoną ścieżką…

  1. Piękni i Młodzi – początek historii.
  2. Magda Narożna – utalentowana wokalistka.
  3. Bądź zawsze na bieżąco.

Liderka zespołu Piękni i Młodzi jest bez wątpienia jedną z najbardziej rozpoznawalnych i charakterystycznych gwiazd nowoczesnej sceny Disco-Polo. Magdalena Narożna, bo o niej mowa, rozkochała w sobie publiczność przed ponad dekadą, dostarczając jej wyjątkowe piosenki. Łączą one w sobie fantastyczny taneczny rytm i nietuzinkowe teksty, okraszone pięknym wokalem. Naturalnie więc pojawiają się pytania, jakie były początki zespołu i czego możemy się spodziewać w przyszłości?

Piękni i Młodzi – początek historii

Zespół powstał w 2011 roku, z miejsca wzbudzając zainteresowanie wielbicieli gatunku. Jednakże za przełomowy należy uznać rok 2014, kiedy to artyści wystąpili w popularnym talent show: Must Be The Music. Wokalistka zespołu Piękni i Młodzi Magda Narożna okazała się sensacją programu, a band, jako pierwszy przedstawiciel gatunku Disco-Polo, dotarł do finałów. Właśnie wtedy cała Polska pokochała przeboje jak „Niewiara” czy „Kocham się w tobie”.

Magda Narożna – utalentowana wokalistka

Gwiazda zespołu Piękni i Młodzi Magdalena Narożna posiada olbrzymie możliwości wokalne, co jednogłośnie podkreślają wszyscy specjaliści. Wystarczy wspomnieć, że jury Must Be The Music rozpływało się w zachwytach nad partiami wyśpiewanymi przez artystkę. Widać to na koncertach, płytach i teledyskach – Magda daje z siebie 100%, będąc świadomą swojego talentu.

Nawet niedawny rozłam, jaki nastąpił w zespole (opuścił go współzałożyciel Dawid Narożny), nie wpłynął na jakość dostarczanej muzyki, co udowadnia nowy przebój „Czułe słowa (My oh my)”.

Bądź zawsze na bieżąco

Fani bandu Piękni i Młodzi pragną być na bieżąco ze wszystkimi informacjami o ulubionych artystach. Śledzą ich nowości muzyczne, oglądają teledyski, występy w różnych programach, jak i interesują się, co gwiazdy porabiają na co dzień, w chwilach wolnych od pracy. Doskonały wgląd w życie i funkcjonowanie tego zespołu, ale także wszelkich innych wykonawców z szeroko pojętego gatunku Disco-Polo, daje renomowany portal disco-polo.info.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *