Prasówki

Pierwszy w Polsce lombard społecznościowy!

Pierwszy w Polsce lombard społecznościowy!

Pierwszy w Polsce lombard społecznościowy!

 

Co to jest lombard społecznościowy?

Każdy chyba wie, na jakiej zasadzie działa lombard. Czasy się jednak zmieniają i potrzeby naszych Klientów też ewoluują. W związku z tym my też musieliśmy się zmienić. Dlatego wychodząc naprzeciw oczekiwaniom i potrzebom naszych Klientów stworzyliśmy pierwszy w Polsce lombard społecznościowy! Tu w jasny, przejrzysty sposób można nie tylko zostawić jakąś rzecz pod zastaw, ale wziąć pożyczkę. Mamy także propozycję współpracy dla inwestorów. Nasza firma dzieli się z inwestorami zyskami, ponieważ zdajemy sobie sprawę, że warto dzielić się dobrami, które wspólnie wypracujemy. Nasza sieć współpracy jest tak skonstruowana, że opłaca się każdej ze stron. By wszystkim naszym Klientom pożyczkowym, jak i inwestorom opłacała się współpraca i by efektywnie zarabiać z nami, stworzyliśmy platformę online pożyczek społecznościowych pod zastaw.

Jak to działa?

Pożyczki społecznościowe to nic nowego i nic innego, jak pożyczki gotówkowe udzielane przez internet od osób, które udzielają takiego wsparcia finansowego dla ludzi, którzy potrzebują takiego zastrzyku pożyczonej gotówki. Takie pożyczki są przyznawane każdemu, nawet osobom, które nie mają zabezpieczenia. Pożyczki społecznościowe to konkurencyjna i bardzo atrakcyjna alternatywa dla zwykłych kredytów i pożyczek. Co bardzo ważne, jest to rozwiązanie o wiele tańsze niż, na przykład tak popularna i ciesząca się niesłabnącym zainteresowaniem- pożyczka ratalna na zakup dowolnego produktu w sklepie. Nasz lombard społecznościowy także w swojej ofercie ma pożyczki społecznościowe, ale w odróżnianiu od firm, które proponują podobne usługi, nasza pożyczka jest bezpieczna, bo zabezpieczona w postaci konkretnej, fizycznej rzeczy, którą otrzymujemy od pożyczkobiorcy w zastaw. Nie ma więc obawy, że pożyczka nie zostanie spłacona, ponieważ zawsze dysponujemy wartościowym przedmiotem, który potem można sprzedać i w ten sposób odzyskać pieniądze. Nikt na rynku pożyczek społecznościowych takiej gwarancji nie daje. My jesteśmy w tej kwestii pionierami!

 

Z nami współpraca się opłaca!

Zachęcamy do współpracy, naprawdę warto skorzystać z naszej oferty, o czym świadczą opinie zadowolonych Klientów na naszej stronie. Pożyczki społecznościowe to innowacyjny, ale dochodowy sposób na to, żeby Twoje pieniądze były dobrze ulokowane i zarabiały. Tym bardziej, że Twoja firma zapłaci jedynie podatek od odsetek otrzymanych od pożyczkobiorców. Co jest bardzo ważne w przypadku udzielania pożyczek gotówkowych? Tak działalność jest zwolniona z podatku VAT. Nie zastanawiaj się więc i pomyśl, ile możesz zyskać gotówki. Zostań naszym partnerem w biznesie. To łatwe, bezpieczne i co najważniejsze-opłacalne! Skontaktuj się z nami i daj szansę swoim pieniądzom na rozmnożenie 😉

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *