Prasówki

Polski Lombard – nowy gracz na rynku, który pokazuje jak wygląda lombard XXI wieku

Polski Lombard - nowy gracz na rynku, który pokazuje jak wygląda lombard XXI wieku

Głównym problemem wielu lombardów jest to, że aby coś załatwić, trzeba najpierw wziąć sprzęt w swoje dłonie i zanieść go na miejsce. To normalne, ale wcale nie takie przyjemne, jak może się wydawać. Bo weź tu teraz spakuj telewizor i nieś go na drugi koniec miasta, żeby dostać wycenę. A jeśli się nie spodoba, to musimy iść dalej. Tak do skutku. Można stracić przy tym nerwy i cały wolny czas, który przecież można było poświęcić na coś innego. Właściciele wielu firm zapominają dzisiaj, albo jeszcze się nie nauczyli, że do klienta trzeba wyjść, a nie na niego czekać. Nie ma nic gorszego w prowadzeniu biznesu, jeśli oczekuje się, że ktoś ma się starać o zostanie tym klientem. No ale takie myślenie jest.

 

Bo przecież ten ktoś potrzebuje gotówki, to w końcu przyjdzie. Nie ten, to następny. I pomyśleć tylko ile takich ludzi przechodzi obok i korzysta z usług kogoś innego. Polski Lombard działa bardzo sprawnie, ładnie wygląda i ma bardzo dobrą obsługę swoich klientów, którzy do niego chcą wracać. Po pierwsze, są bardzo dobre warunki kredytowania, a to kusi wiele osób, które przecież potrzebują pieniędzy. No i obsługa, która nie wymaga od nas przenoszenia całego swojego salonu do lokalu, który jest gdzieś w szemranej ulicy miasta. Wystarczy wejść na stronę, wpisać nazwę naszego towaru lub wybrać go z listy i chwilę zaczekać.

 

Po kilku minutach mamy już informację o tym, ile dostaniemy za swój przedmiot. Szybko, sprawnie i bez wychodzenia z domu. Co ciekawe, dla klientów którzy mają naglą potrzebę przygotowano infolinię, na którą możemy zadzwonić o dowolnej porze dnia i nocy. Każdy, kto potrzebuje gotówki zostanie bardzo szybko poinformowany o tym, czego może się spodziewać. Ci z małymi rzeczami, jak telefony ci, którzy chcą oddać pod zastaw swój samochód. Najważniejsze jest to, że wszelkie warunki można ustalić siedząc na kanapie przed telewizorem. Potem wystarczy zanieść przedmiot i odebrać gotówkę.

Oczywiście prawdą jest, że niektóre lombardy również oferują wycenę online, ale odbywa się to na warunkach, które nie są mile widziane w 21 wieku. Wysyłamy zdjęcie, prosimy się o odpowiedź, a potem, kiedy wydaje nam się, że wszystko już zostało ustalone, dowiadujemy się, że cena jednak będzie dużo niższa, niż ta ustalona. Bo pracownik sklepu tak stwierdził. Bo ktoś, kto nam odpisał, poszedł już do domu i nie może tego potwierdzić. To tragiczne traktowanie klienta przez ludzi, którzy kompletnie nie mają pojęcia o tym, jak powinna wyglądać obsługa. A szkoda, bo przecież każdy chce zarobić.

 

Z ofertą Polskiego Lombardu można zapoznać się bezpośrednio w punkcie na ulicy Chłopickiego 6b w Warszawie, Słowińćów 7 w Kołobrzegu czy Zwycięstwa 10 w Koszalinie bądź na oficjalnej stronie internetowej www.polskilombard.pl, gdzie znajdziemy również wszystkie dostępne przedmioty na sprzedaż oraz wszelkie informacje kontaktowe, dzięki czemu nie będziemy musieli ruszać się z domu, zanim nie podejmiemy decyzji.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *