Prasówki

Polski Lombard – pierwszy lombard, który wyznacza trendy, jak kiedyś kraina „Lombardii”

Polski Lombard - pierwszy lombard, który wyznacza trendy, jak kiedyś kraina "Lombardii"

Żyjemy w „Lombardii”. Cały świat zalany jest lombardami, które powstały w północnym regionie Włoch, skąd pochodzi ich sama nazwa. A zaczęło się to już u schyłku średniowiecza, kiedy to bankierzy udzielali pożyczek pod zastaw. I tak poszło dalej, rozwinęło się i zalało każde miasto na ziemi. Dostępne na wyciągnięcie ręki.

Lombard dzisiaj to miejsce, gdzie każdy może dostać pożyczkę. Nie ma tutaj żadnego podziału na lepszych i gorszych, jak to ma miejsce w firmach, które udzielają pożyczek. Wielkie korporacje nie patrzą na człowieka, aby mu pomóc. Zależy im tylko na pieniądzach, które z nas ściągną. Oczywiście, wiadomo, że lombard też na nas zarabia, ale robi to zdecydowanie taniej, nie zdzierając z nas ostatnich ubrań, bez żadnych konsekwencji. Zasady są proste: oddajemy wartościową rzecz pod zastaw i otrzymujemy za nią pieniądze. Zastaw możemy przyjść i wykupić lub pozostawić go na zawsze w rękach właściciela lombardu, który sprzeda naszą rzecz, aby odzyskać swoje pieniądze. Jest to sprawiedliwy układ, na którym nikt nie traci. No i najważniejsze jest to, że nie ma tutaj żadnych konsekwencji, które spotykają nas przy problemach ze spłatami kredytów w różnych firmach, które przecież nie mają nic, co mogliby sprzedać i dać nam spokój. Każdy, kto choć raz spóźnił się z ratą wie, jakie to kłopotliwe, kiedy każdego dnia mamy kilka telefonów z prośbą o spłatę zobowiązania.

W lombardach nie ma podziałów. To jest ich najważniejsza i chyba najlepsza cecha, jaką przyniosły ze sobą ze średniowiecza. Każdy jest traktowany tak samo, niezależnie od tego, jak wygląda, ile ma lat i ile zarabia. Każdy, kto potrzebuje gotówki i ma coś, co jest coś warte, może skorzystać z usług lombardu.

Ale lombard to nie tylko pożyczki. Dzisiaj to wielkie krainy, gdzie leży cała masa skarbów, które dostępne są za bardzo niskie ceny. Często można znaleźć rzeczy, które były używane tylko kilka dni. Telefony. Telewizory. Od lodówek aż po pralki. Wszystko dostępne w bardzo niskich cenach i w świetnym stanie. Tutaj naprawdę można tanio kupić wymarzony smartfon czy telewizor do salonu. Jeśli tylko mamy możliwość sprawdzenia oferty lombardu, to warto to zrobić zanim udamy się do sklepu, gdzie zapłacimy za tę samą o wiele więcej.

To wszystko, to podstawowe cechy lombardów, które znane są już od wieków. Nigdy nie było tutaj za dużo innowacji i każdy lombard działał według starej zasady, która się sprawdzała. Ale czasy się zmieniają, lata mijają, technika się rozwija i nie można tak cały czas stać w miejscu.

Dlatego Polski Lombard wprowadził unikatową rzecz dla wszystkich, którzy chcą zarobić. Dzisiaj każdy, kto tylko ma nadmiar gotówki na swoim koncie, może zacząć zarabiać jako inwestor. Uruchomiliśmy program pożyczek społecznościowych, które są bardzo popularne wśród osób poszukujących gotówki. Każdy może stać się naszym współpracownikiem i zarabiać. Każda zainwestowana gotówka zwraca się z procentem, którego próżno szukać na jakimkolwiek koncie oszczędnościowym. Zarobek jest szybki i co najważniejsze pewny. Nigdy nie stracimy naszych zainwestowanych pieniędzy ponieważ każda pożyczka udzielana jest tylko i wyłącznie pod zastaw. A więc, jak nie trudno się domyślić, kiedy pożyczkobiorca nie spłaca swojego zobowiązania, natychmiast jego zastaw jest sprzedawany na aukcji, dzięki której odzyskujemy pieniądze dla naszych inwestorów. Tego nie oferuje żaden inny lombard.

Bo chcemy być innowacyjni.

Nie ma czasu na działanie według starych zasad. Trzeba iść do przodu i starać się zmieniać na lepsze. Dzisiejsza technika daje nam tę możliwość, dlatego grzechem jest nie korzystać z jej dobrodziejstw. Chcemy być dostępni dla każdego, w każdym miejscu i o każdej porze. Jako jedyni w Polsce mamy szybką obsługę online, która pozwala na szybką wycenę produktu, jak i jego sprzedaż. Również dla osób, które wolą rozmawiać, uruchomiliśmy infolinię, na którą o każdej porze dnia i nocy można zadzwonić.

Nie ma dla nas rzeczy niemożliwych i chcemy być dla ludzi. Dla tych, którzy potrzebują gotówki, jak i dla tych, co chcą ją zarobić.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *