Prasówki

Radomsko. Miasto, które może zostać bez lombardów. Wszystko przez ustawę o instytucjach pożyczkowych.

Radomsko. Miasto, które może zostać bez lombardów. Wszystko przez ustawę o instytucjach pożyczkowych.

Być może tak się  stanie, jeśli już to nie nastąpiło. Wszystko za sprawą ustawy, która weszła jakiś czas temu w życie. Chodzi tutaj o to, iż każdy właściciel lombardu musi przekształcić swoją działalność w spółkę akcyjną lub spółkę z ograniczoną odpowiedzialnością. To może nie każdemu przypaść do gustu, bowiem kapitał zakładowy musi wtedy wynosić aż 200 tysięcy złotych i może zostać wpłacony tylko i wyłącznie z własnych środków, a więc wszelka pożyczka nie wchodzi tutaj w grę. Osoba prowadząca lombard nie może być również karana.

Czy lombardy w Radomsku znikną?

To ostre zmiany, które już obowiązują. Małe lombardy, zakryte gdzieś w miejskich bramach jeszcze się ukrywają, ale ich czas jest policzony. Wystarczy jedna wizyta urzędnika, aby dostać karę w wysokości aż 500 tysięcy złotych oraz bilet do więzienia na 2 lata, jeśli nie uregulujemy należności. To nie są wesołe rzeczy i pewnie nie jeden właśnie zastanawia się, czy zamknąć teraz, poczekać jakiś czas i ryzykować, czy…

Wymyślić coś innego.

I da się przetrwać na tym ciężkim świecie, z tym ciężkim prawem. Wystarczy trochę poszukać. Dla małych lombardów jest rozwiązanie. Nie ma żadnego problemu, aby dołączyć do większej spółki, która ma swoje lokale w Polsce. Wtedy nie musimy wpłacać żadnych pieniędzy, nie mamy żadnych problemów, aby mieć swoje źródło dochodu, które zarabia na nasz chleb, rachunki, szczęście całej rodziny.

Dynamicznie rozwijającym się lombardem w naszym kraju jest Polski Lombard, który wychodzi do klientów, a nie każe im do siebie przychodzić. Jako że żyjemy w czasach, gdzie internet jest w każdym miejscu zamieszkania, w każdym mobilnym urządzeniu, Polski Lombard Radomosko daje nam możliwość handlowania przed internet. To bardzo proste, szybkie i skuteczne rozwiązanie. Można zapomnieć o tym, że aby coś sprzedać, dostać kredyt pod zastaw, trzeba wziąć lodówkę pod pachę i targać ją przez miasto do otwartego punktu. A jeśli cena nas nie zadowoli, to musimy iść dalej. Tak możemy chodzić z lodówką cały dzień i jej nie sprzedać. Tutaj sytuacja wygląda inaczej. Wystarczy wejść na stronę www.polskilombard.pl i wpisać nazwę oraz model lodówki, którą chcemy dać pod zastaw. Chwilę potem otrzymujemy już informację jaką kwotą pożyczki zostaniemy obdarowani. Możemy zaakceptować ofertę albo odrzucić. To bardzo wygodne, bo od dziś nie trzeba będzie nigdzie jeździć.

Pod względem obsługi Polski Lombard to numer jeden wśród wszystkich lombardów na terenie naszego kraju. Samo wejście na stronę internetową wywołuje u nas zaciekawienie. Ładna grafika, łatwe poruszanie się i cała masa informacji. Od produktów do bloga, gdzie są przekazywane nam różne informacje na temat lombardów i finansów. Można założyć konto i zostać stałym klientem. Ale to nie wszystko. Lombard Radomosko prowadzi specjalny numer telefonu, na który można zadzwonić w razie pilnej sprawy, w dzień i w nocy. Mamy nagłą sytuację, jest 23:33 i wszystko jest pozamykane? Wystarczy wykręcić numer, przywitać się i powiedzieć, jaką mamy ofertę.

To zupełnie nowy poziom wśród lombardów i konkurencja powinna zacząć się bać. I dobrze, bo dzięki temu zyskują sami klienci.

Ale to nie wszystko. Polski Lombard prowadzi również ofertę dla wszystkich tych, którzy lubią inwestować. Chodzi tutaj o pożyczki społecznościowe w których można brać udział. Wystarczy się zgłosić, aby poznać więcej szczegółów. To ciekawy pomysł, który zachęca. Przede wszystkim dlatego, ze odzyskanie i zarobienie pieniędzy na wspieraniu pożyczek jest pewne dzięki udzielania pożyczek pod zastaw, który przecież zawsze można sprzedać.

Wpisując już nie długo w google Lombard Radomsko znajdzisz Polski Lombard zapraszamy.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *