Baza wiedzy

rower ktm kto produkuje

Wybrany temat: rower ktm kto produkuje

Rower KTM – kto jest jego producentem?

KTM, czyli KTM Fahrrad GmbH, to austriacka firma produkująca rowery, motocykle i skutery. Założona została w 1964 roku przez trzech przyjaciół – Hansa Trunkenpolza, Ericha Trunkenpolza i Josefa Pierera. Początkowo zajmowali się produkcją części motocyklowych, ale z czasem zaczęli projektować i produkować własne jednoślady.

Obecnie marka KTM jest znana na całym świecie i cieszy się dużą popularnością wśród pasjonatów kolarstwa. W ofercie firmy znajdują się rowery górskie, szosowe, trekkingowe, a także rowery dziecięce i elektryczne.

Jeśli chodzi o rowery KTM, to w większości przypadków są one produkowane w Azji, głównie w Chinach i Tajwanie. Jednak firma KTM ma swoje biura projektowe w Europie, co oznacza, że projektowanie jest prowadzone na wysokim poziomie, a rowery są wykonane z najlepszych materiałów.

Rower KTM to nie tylko wysoka jakość, ale także ciekawy design. Marka ta szczególnie stawia na innowacyjność i nowoczesność, co widać na przykładzie rowerów z serii Macina Kapoho, które wyróżniają się geometrią ramy i niestandardowymi rozwiązaniami.

Jeśli szukasz roweru wysokiej jakości, który pozwoli Ci na szybką i bezpieczną jazdę, to z pewnością warto zastanowić się nad wyborem roweru KTM. Marka ta cieszy się dobrą opinią wśród kolarzy na całym świecie i z pewnością spełni Twoje oczekiwania.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *