Prasówki

Torby narzędziowe – czym się kierować przy wyborze?

Torby narzędziowe - czym się kierować przy wyborze?

Dlaczego wybór torby narzędziowej jest tak ważny?

Torba narzędziowa jest z tobą zawsze, to w niej znajduje się większość podręcznych narzędzi, z których korzystasz na co dzień w swojej pracy. Od takiej torby oczekujesz przede wszystkim, aby była wytrzymała. Spora część narzędzi montażowych czy budowlanych jest po prostu ciężka, do tego torba często leży w przestrzeni remontu, dynamicznie prowadzonych prac budowlanych.

 

O jej uszkodzenie bardzo łatwo. Dlatego też Stanley torby narzędziowe wykonuje nie tylko z poliprpylonowego materiału zabezpieczającego narzędzia przed wilgocią i brudem, ale i takiego, który jest odporny na ryzyko rozdarć czy innych uszkodzeń. W ten sposób torba nie tylko służy ci długo, ale i odpowiednio zabezpiecza twoje narzędzia. Dobrze, aby miała ona plastikowe dno, dodatkowo wzmacniające całą konstrukcję. Szczególnie dla fachowców, którzy noszą ze sobą po prostu ciężki sprzęt przyda się mocny metalowy i wygodny uchwyt. Często torbę nosi się jednak na ramieniu, nie mniej ważny okazuje nie więc odpowiednio wyściełany pasek na ramię, który sprawdzi się także przy przenoszeniu cięższych ładunków i nie będzie powodował dużego dyskomfortu.

 

Torba dostosowana do ciebie

Wybierając torbę narzędziową takich firm jak Stanle,y nie musisz decydować się na jeden, uniwersalny model. W ofercie producenci mają różne propozycje powstałe z myślą o konkretnych typach fachowców, którzy nieco czego innego będą oczekiwali od swojej podręcznej torby narzędziowej.

 

Nieco innych rozwiązań potrzebują monterzy, hydraulicy czy elektrycy. Dzięki unikalnemu układowi kieszeni w poszczególnych modelach, każdy z nich może znaleźć rozwiązanie najlepsze dla siebie. Masz prawo oczekiwać torby, w której każde twoje narzędzie lub elektronarzędzie znajdzie swoje miejsce. Jeśli potrzebujesz mieć przy sobie poziomicę, wybierz model wyposażony w blaski boczne do jej montowania. Zwróć koniecznie uwagę na liczbę kieszeni. Możesz wybrać model oferujący więcej ich wewnątrz niż na zewnątrz albo rozkładający tę liczbę mniej więcej po równo. W przypadku, gdy chcesz mieć wszystko pod ręką, świetnym rozwiązaniem może okazać się otwarta torba, które zapewnia dobrą widoczność oraz łatwy dostęp do narzędzi. Możesz jednak wybrać taką, która nie jest otwarta w pełni, ale daje możliwość całkowitego lub częściowego odsłonięcia przestrzeni wewnętrznej. Wszystko zależy od twoich potrzeb i wymagań.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *