Prasówki

Wózki dziecięce 3w1 – wielofunkcyjność na pierwszym miejscu

Wózki dziecięce 3w1 – wielofunkcyjność na pierwszym miejscu

Wybór wózka dziecięcego bywa trudny, zwłaszcza dla młodych rodziców, którzy po raz pierwszy stają przed takim zadaniem. Poza kwestiami technicznymi, wymiarami wózka, jego bezpieczeństwem, czy materiałami użytymi w produkcji, warto zwracać uwagę przede wszystkim na wygodę wybranego modelu. Taki sprzęt ma ułatwiać opiekę nad dzieckiem, dlatego musi być sprytnie przemyślany i funkcjonalny. Pod tym kątem szczególnie poleca się wózki wielofunkcyjne 3w1. Czym się wyróżniają?

Wózki wielofunkcyjne to wygodne rozwiązanie i dla dziecka, i dla rodziców!

Wózki dziecięce wielofunkcyjne to modele, w których gondola lub siedzisko spacerówki może zostać łatwo wypięte z ramy wózka. Rama jest tu elementem uniwersalnym, do którego w zależności od potrzeb dopina się gondolę dla niemowląt, siedzisko spacerówki do podróży w pozycji siedzącej, a nawet nosidełko lub fotelik samochodowy.

Wózki 3w1 łączą w sobie funkcjonalność aż trzech elementów wyprawki. Po narodzinach maluszka rodzice korzystają zamiennie ze wpinanej w stelaż gondoli i fotelika. Możliwość wpięcia w ramę używanego na co dzień wózka fotelika samochodowego to duża wygoda i dla rodziców, i dla samego maluszka. Dziecko może spokojnie spać podczas wysiadania czy wsiadania do samochodu, a rodzic nie musi go budzić. Wystarczy, że odepnie cały fotelik i delikatnie przełoży go na ramę wózka, by wybrać się na przykład na zakupy lub do pediatry.

Z czasem wózki spacerowe zastępują gondole i nosidełka, w których dzieci podróżują w pozycji leżącej. W modelach wielofunkcyjnych wózków dziecięcych 3w1 siedzisko spacerówki wystarczy wpiąć w stelaż, żeby dostosować go do zmieniających się potrzeb dziecka.

Wybór wózka 3w1 pomoże zaoszczędzić przy kompletowaniu wyprawki

Wózki 3w1 polecane są nie tylko ze względu na wygodę i funkcjonalność, ale także możliwe oszczędności. Kompletowanie wyprawki dla dziecka może obciążyć budżet, a przecież nie sposób zrezygnować z niezbędnych przy niemowlaku akcesoriów. Jak więc zaoszczędzić? Wybrać wielofunkcyjny model wózka, który nie będzie potrzebował szybkiej wymiany, a maluch skorzysta z niego w wielu okolicznościach.

Noworodek musi podróżować w gondoli w pozycji leżącej. Już po kilku miesiącach życia dziecko uczy się samodzielnie siedzieć – to czas, by wymienić gondolę na spacerówkę. Czy zmieniające się potrzeby dziecka wymuszają zakup nowego wózka? W przypadku modeli wielofunkcyjnych – oczywiście, że nie!

Nowoczesne wózki dziecięce 3w1 kosztują zwykle znacznie mniej niż dwa modele wózków i fotelik samochodowy wybierane osobno. W wielu przypadkach taki komplet w zupełności wystarcza na pierwsze lata życia dziecka i nie wymaga wymiany aż do czasów, gdy maluch nie będzie już potrzebował tego typu akcesoriów.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *