Współpraca

Jeśli prowadzisz mały lombard lub chciałbyś otworzyć własny biznes i nie spełniasz rygorystycznych wymogów nowej Ustawy z października 2015 roku (która weszła w życie w marcu 2016 roku), to nie musisz zamykać swojego lombardu! Mamy dla Ciebie świetną wiadomość i niesamowicie atrakcyjną propozycję, której grzech nie przyjmować! 
Swój lombard bez problemu będziesz mógł prowadzić pod naszym patronatem, ponieważ Polski Lombard spełnia znowelizowane wymogi ustawowe i nie tylko jest spółką z ograniczoną odpowiedzialnością, ale ma także kapitał zakładowy powyżej wymaganych 200 000 zł. Jeśli nawiążesz z nami współpracę, a nie spełniasz tych restrykcyjnych wymogów, dalej będziesz mógł prowadzić swój lombardowy biznes. Jeśli zdecydujesz się na współpracę z nami, możesz, ale nie musisz używać naszego logotypu. Poza tym, możesz nadal korzystać ze swojego loga. To zależy tylko i wyłącznie od Ciebie. 


Na czym polega współpraca z Polskim Lombardem?  


Jeśli prowadzisz lombard, to podpiszemy z Tobą umowę współpracy na sprzedaż pożyczek. Na umowie Polski Lombard, czyli nasza firma będzie widnieć jako pożyczkodawca, natomiast Ty będziesz figurował na umowie jako przechowujący towar. Jakie masz z tego korzyści? To proste i co najważniejsze opłacalne. Przede wszystkim: Ty zarabiasz na przechowaniu towaru oraz na odsetkach z udzielonej pożyczki. My natomiast dostajemy od Ciebie jedynie  niewielką, uzgodnioną wcześniej prowizję systemową, którą ustalimy podczas negocjacji biznesowych indywidualnie. Szanujemy swoich Partnerów w biznesie, więc dajemy Ci gwarancję jasnej, transparentnej umowy i zysku, który wspólnymi siłami wypracujemy. Dołącz do nas. Polski Lombard, to może być także Twój lombard. Decyzja należy do Ciebie…

Ponadto otrzymasz od nas dostęp do specjalnej platformy lombardowej on-line, która jest dostępna w przeglądarce internetowej. Dzięki niej nie tylko będziesz wydajniej zarządzał swoim biznesem, ale także będziesz mógł udzielać pożyczek lombardowych. Ponadto znajdziesz tam też inne produkty finansowe-pożyczki, które będą dla Ciebie dostępne jako pośrednika. Dzieki temu też będziesz mógł zarobić.

Z nami poczujesz wolność w biznesie i zawsze dotrzesz do celu!  Spróbuj, jakie to proste i opłacalne! 

 

Współpraca dla lombardów

Współpraca w kilku krokach:

1. Skontaktuj się z nami telefonicznie lub przez e-mail albo formularz kontaktowy.

2. Negocjuj z nami warunki współpracy.

3. Podpisz z nami umowę.

4. Otrzymasz dostęp do naszego systemu lombardowego i zaczniesz legalny biznes. 

 

Co zyskasz współpracując z nami?

– Dołączysz do rozpoznawalnej marki, jaką jest Polski Lombard. 

– Otrzymasz dostęp do praktycznej i łatwej w obsłudze platformy do obsługi lombardu i pożyczek.

– Otrzymasz gwarancję nietykalności przez Urzędy Skarbowe oraz Komisję Nadzoru Finansowego (w związku z Ustawą z marca 2016 r.)

– Będziesz miał możliwość sprzedaży nowych pożyczek jako pośrednik takich znanych firm,  jak Vivus, Zaplo, Ekspres kasa, itp.

– Jednym kliknięciem towar nieodebrany z zastawu zostanie wystawiony na sprzedaż na Twoim profilu Allegro czy FB. 

– Zyskasz możliwość udzielania z naszych środków i zasobów większych pożyczek pod nieruchomość lub inne zabezpieczenia.

– Zyskasz możliwość budowy własnej struktury oddziałów w systemie lombardowym i ich nadzorowanie. 

Co stracisz nie współpracując z nami?

– Narazisz się na poważne nieprzyjemności w urzędach za niedostosowanie się do przepisów znowelizowanej ustawy. 

– Nie będziesz miał dostępu do naszego innowacyjnego i praktycznego systemu lombardowego.

– Nie będziesz miał dostępu do dodatkowych produktów finansowych znanych firm. 

– Nie będziesz miał dostępu do dodatkowej gotówki na pożyczki. 

– Nie bedziesz miał możliwości budowy własnej struktury w pomocnym systemie lombardowym. 

 

Jak więc widzisz współpracując z nami możesz tylko zyskać!

Zapraszamy do współpracy, zacznij zarabiać z najlepszymi!

Odezwij się na nasz adres: wspolpraca@polskilombard.pl

Współpraca dla inwestorów

Wychodząc naprzeciw rosnącemu zainteresowaniu na pożyczki pod zastaw, stworzyliśmy innowacyjny system inwestowania w pożyczki społecznościowe. Nasz system działa podobnie jak innego tego typu firmy, ale jest pewna zasadnicza różnica.

U nas pożyczki, jakie udzielisz naszym Klientom są zabezpieczone zastawem, to automatycznie sprawia, że w niemal 100 % wszystkie pożyczki będą spłacone, a także co równie ważne- będą opłacalne. Dzięki takiemu rozwiązaniu Ty będziesz miał zysk w wysokości 5% miesięcznie od każdej udzielonej przez Ciebie pożyczki. Pomyśl, ile możesz zarobić inwestując swoje tzw. „wolne środki” w biznes pożyczkowy? 

Ten 0.01% ewentualnie niespłaconych pożyczek to przecież ułamek zastawów, które mogą pochodzić z nielegalnych źródeł, np. kradzieży. W takiej sytuacji odzyskamy kwotę pożyczki w procesie karnym. Nie ma więc obaw, że nie odzyskasz swoich środków. 

Mamy przejrzyste warunki:

Klient chce pożyczyć pieniądze> kontaktuje się z nami > my weryfikujemy Klienta i przedmiot zastawu > proponujemy mu kwotę pożyczki > Ty otrzymujesz powiadomienie i akceptujesz ofertę > my zabezpieczamy przedmiot > Ty przelewasz kwotę pożyczki na wskazany rachunek bankowy przez Klienta za naszym pośrednictwem = RAZEM OSIĄGAMY CEL BIZNESOWY!

Dalej sprawą my się zajmujemy, a więc nie musisz się martwić, czy Klient spłaci zaciągniętą pożyczkę, czy też nie. Zajmiemy się ewentualną windykacją lub korzystną sprzedażą przedmiotu, który został zastawiony. Co ważne, Ty co miesiąc otrzymujesz swoją prowizję za swój wkład finansowy w udzieloną pożyczkę. Nie jest ważne, czy Klient spłacił, nie spłacił należności, czy ewentualnie przedłużył termin jej spłaty. Jeśli spłacił pożyczkę,  to otrzymujesz zwrot kwoty z pożyczki. Jeśli nie spłacił to otrzymujesz stałe 5% wartości odsetek od kwoty udzielonej. Jak widzisz, bez względu na sytuację i tak zyskujesz!

Poza tym, cały czas masz wgląd do systemu transakcyjnego i widzisz, ile jest pożyczek udzielonych ogólnie, a ile już zostało spłaconych.

W specjalnym panelu administratorskim dokładnie i przejrzyście widzisz, kto wziął pożyczkę, pod co jest ona udzielona, co stanowi jej zabezpieczenie. Masz wgląd także do fotografii przedmiotu zastawu.

Ty jesteś pożyczkodawcą, a my jesteśmy skutecznym pośrednikiem w udzielaniu pożyczek.

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu.

Proszę pisać na adres e-mail:  wspolpraca@polskilombard.pl

Odpowiemy na każde pytanie. Zostań naszym Partnerem już dziś i zacznij zarabiać

0
klientów
0
globalnnie
0
Zdobyte nagrody
0
Wspólpracy

Nasza brygada

Damian

Dyrektor Generalny

Agnieszka

Obsługa klienta

Damian

IT

Nana

Serwis